top of page

Riva Havuz

Hakkımızda

Riva Havuz; tasarım, proje, taahhüt ve tedarik konularında faaliyet gösteren bir havuz firmasıdır. Riva havuz 23 yıllık tecrübesi ile yurtiçi pek çok prestijli ve başarılı projeye imza atmıştır. Tüm teknik personel ve ekipmanıyla bir çok anahtar teslim projeyi müşteri memnuniyetiyle ve gururla tamamlamıştır. 

 

Riva havuz çalışanları üretim, proje, planlama, yönetim ve uygulamada yüksek donanımlı, yaratıcı, deneyimli ve detaycıdır. Uygulamada titiz ve sektördeki en yüksek standartlara bağlıdırlar. Riva havuz kendisini araştırma ve geliştirmeye adamış, yenilikçi bir firmadır. 

 

Riva Havuz politikası, müşterilerinin arayış ve gereksinimlerini, yaşam alanlarını ve ürün çeşitliliğini, çağın hizmet ve kalite standartları dahilinde en düşük maliyet, kayıp ve yanlışla koşulsuz tatmin ve memnuniyetini sağlayacak kalitede, tam zamanında kullanıma sunmaktadır. 

Screenshot_20230117-150742.jpg

Vizyonumuz

Kaliteli, yenilikçi ve farklı fikirleri dizayn eden Riva havuz, müşterilerinin öneri ve istekleri doğrultusunda yeni yaşam alanları tasarlamak ve o yaşam alanlarını tasarlarken gerek ürün gerekse işçilik kalitesini yüksek tutarak sektöründe en beğenilen ve tercih edilen marka konumuna ulaşmak. 

Screenshot_20230117-150708.jpg

Misyonumuz

Doğru ürün ve kaliteli işçiliği bir arada sunarak, aynı zamanda müşteri memnuniyeti odaklı beklentileri en üst noktada karşılamak.

Screenshot_20230117-150708.jpg
bottom of page